VIDEO
Bilgi
Oyun
CSGO Hilesi
Çalıştığı İşetim Sistemleri
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Sadece 64Bit
Desteklenen Anti Hileler
Valve Anti Cheat (VAC)
Face IT (server tabanlı, faceit clienti değil.)
Fiyatlar
$9.99 / 1 Aylık
$24.99 / 3 Aylık
Yapımcı
Vorsprung Durch Technik
Durum
Güvenli
ÖZELLİKLER
Legit/Rage
Aimbot
Legit aimbotumuz daha çok aim desteği gibi,reportlanmaya veda edebilirsiniz. Aimbotu mouse1 (mermi sıkma) tuşuna atayabilirsiniz , bu sayede her ateş ettiğinizde biraz yardım alırsınız. Aynı zamanda FOV oranını ve aim kayma oranını rage ve legit arasında seçebilirsiniz.
Triggerbot
Crosshairiniz (nişanınız) düşmanın üstündeyken hile otomatik olarak mermi sıkmaya başlar. Bu özelliği bir tuşa atayabilirsiniz. Aynı zamanda biraz gecikme ekleyerek daha normal gözükebilirsiniz!
Humanized Aimbot (Insancıl Aimbot)
Insancıl aimbot ayarlarınızı Insanitycheats ile oyun içinde en iyi ve en normal gözükecek şekilde ayarlayın.
Silent Aimbot
Insanity'nin silent aimbotu oldukca güçlü. Aniden öldürmek için duşmanlarınızın kafasına doğru kaydırın.
Backtrack
Instanitycheats'ın backtrackting özelliğinden faydalanın ve rakibi son en son pozisyonuna gönderin (backtracking düşman hareket ederken arkasında çizgi çıkma olayıdır. Düşmanın hareketlerini daha net algılamanızı ve daha kolay öldürmenizi sağlar.)
Kutu Esp
Old but gold (bu sözü bilmeyen yoktur fakat genede çevireyim , eski ama altın ), Kutu ESP düşmanın yerini belirlemenizde yardımcı olur ve glowdan daha kolaydır. Tüm hilelerde vardı. Artık Instanitycheats'dada var..
Glow Esp (Dış Parlama)
Glow (Dış Parlama) ESP'si düşmanların etrafını parlatarak duvar arkasından görüp kusursuz vuruş yapmanızı sağlar. Düşmanların rengini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.
Chams (Iç Parlama) Esp
Chams (Iç Parlama) düşmanın içini açık renge boyar. Glow (Dış Parlama) ESP ile oldukça benzer fakat aynı zamanda farklılıklarıda var. Dürüst olmak gerekirse bu harika !
Wireframe (dokuları çizgiyle kaplama)
Ellerinizi herkesin bildiği Wireframe (sv_cheats 1'deki o mavili whyi açınca olan kaplama) ellerine dönüştürür. Oldukça havalı bir efekt !
Item Esp (Eşya Esp)
Yerden yeni bir silah almak istiyorsun fakat harika bir tane bulamadın mı? Hiç merak etme, Item ESP (Eşya esp) sana yardımcı olabilir. Sana yerdeki tüm silahları gösterecek.
Radar
Eski mini map (sol üstteki harita) yüzünden yoruldun mu ? Rakiplerinin yerini sadece mini mape bakarak bilmek mi istiyorsun? Instanity'nin radar özelliği sana yardımcı olabilir :) Radara hızlı bir bakış attığın an zaten roundu kazanmış olacaksın.
Triggerbot
Daha fazla bilgi yakında eklenecek !
Bunny-Hop
Spacebar (boşluk) tuşuna basılı tut ve bırak senin için bunny yapalım! Mapın (haritanın) etrafında doğaüstü hızlarla gez!
Silahının skinini oyun içi menümüzden istediğin bir skinle değiş, AWP oynarken bir dragon lore (bilgin ejderha) hiç fena olmaz değil mi ?:)
Bıçağın yok ve bıçak mı istiyorsun? Sana biraz yardımcı olalım. Bıçağını CSGO'daki herhangi bir bıçakla değiştir. Üstelik bıçağa sahip olmana gerek yok. Oyun içindeki menüden istediğin bıçağı seç.
Ekran Görüntüleri
DAHA FAZLA BİLGİ
Hileler için ihtiyacın olandan fazlasını ödeme. Oldukça uygun bir fiyata harika bir hile sunuyoruz. Hilemizi aldıktan sonra otomatik olarak anında teslim edilecek ve sadece premium (paralı kullanıcılar) üyelerin erişebildiği forumdan erişebileceksin. Hileyi indirdikten birkaç dakika sonra hile hazır olacak. Eğer bir sorunun olursa veya aklına bir şey takılırsa endişelenme, Forum içi sohbet penceresine sahibiz. Aynı zamanda yardım bölümümüzden 7/24 destek alabilirsin. Piyasadaki en ölümcül ve iddialı hilelerden birini deneyin. Bu fırsatı kaçırmayın :)
Published:
Nov 20, 2018
Page Views:
14,135